שיפוץ ושדרוג מעליות

במעליות ישנות להבדיל מחדשות, יש בלאי ויש שחיקה עקב הזמן ותדירות השימוש. מעליות ניצבות בלב ליבו של המבנה והן מסיעות נוסעים וסחורות מבוקר ועד לילה. בשל השחיקה לאורך השנים המעליות מתיישנות ויש לא מעט תקלות שדורשות טיפול יעיל ומהיר, על מנת להחזיר אותן לשגרה מה שיותר מהר, בלי לוותר על בטיחות. תקלות אלו נפוצות גם במעליות ישנות שעוברות תחזוקה ובדיקות באופן שוטף.

כאשר לקוחות מרגישים שהגיע העת לביצוע שיפוץ, הם יוצרים קשר עם חברת המעליות. רב החברות ישלחו נציג לייעוץ ללא עלות. נציג החברה יבצע בדיקה מקיפה למעלית, ויראה מה נדרש לשפץ מבחינה בטיחותית בראש ובראשונה אך גם מבחינה מכנית וטכנית וכמובן מבחינת הנראות, מבחינה עיצובית. במעליות ישנות ובבניינים שעוברים שיפוצים ותוכניות תמ”א למיניהן מקובל לבצע גם שיפוץ פנים למעלית. שיפוץ יחד עם חידוש המעלית ישפיע באופן ישיר על תפקודה ועל איכות חיים גבוהה יותר לדיירים ולאורחים.

שיפוץ טכני ושיפוץ פנים

אין הכרח לבצע את שני השיפוצים בו זמנית, אך יחד עם זאת מרבית הלקוחות מבצעים גם את השיפוץ הטכני וגם את השיפוץ הדקורטיבי בעת ובעונה אחת. שיפוץ טכני הוא תלוי במצבה של המעלית וגילה. ככל שגיל המעלית ישן יותר, כך יצטרכו להחליף ולשדרג יותר רכיבים על מנת להביא אותה לרמת הבטיחות והפעילות הנדרשת ממעלית מודרנית כיום. השיפוץ הדקורטיבי הוא הכרחי כשאר מחליטים על חידוש ושיפוץ מסיבים. שיפוץ יכול להיות מינורי ולכלול צביעה או חיפוי לדפנות המעלית ויכול להיות יקר ויוקרתי, כזה הכולל אריחי שיש, בשילוב עץ, יחד עם מראות לחיפוי הרצפה והקירות.

עבור לקוחות המתעניינים בהזמנת שרותי שיפוץ פנים מעלית מחירים גבוהים עשויים להשפיע על תהליך קבלת ההחלטה, ולכן מומלץ להזמין ייעוץ ובמקביל לבצע סקר שוק ולתת דגש על איכות גבוהה.

יש לכם מעלית ישנה או מעלית הדורשת שיפוץ? חשוב לכם להקפיד על רמה ויזואלית גבוהה של המעלית ולעלות את ערך הבניין ויופיו? חברת המרטון   Gמציעה לכם ייעוץ מקצועי ודגמים מתאימים מהם תוכלו לבחור את המעלית הנכונה ביותר עבורכם. לסקירת הדגמים ולהתרשמות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים צרו קשר ב – 1800-68-5555

Contact Us For Your Quote