הוראות בטיחות לשימוש בטוח במעלית

השימוש במעלית חייב להיעשות לפי ההיתרים הניתנים לה ולפי התקנים בחוק. יש להציב בתוך המעלית שלט המפרט את כושר העמסה של המעלית בק”ג ואת מספר הנוסעים המקסימלי אותו היא מסוגלת לשאת בבטחה. מעבר על היתרים אלו היא סכנה בטיחותית חמורה. מעליות מתקדמות יודעות לזהות עומס יתר, והן יתריעו על כך ועד שהמשקל לא יופחת המעלית לא תיסע.

חל איסור מוחלט על עישון בחלל המעלית, לא רק בגלל שהחלל סגור והעשן עלול לחנוק ולהסריח, אלה מכיוון שיש חשש להתפתחות שריפה עקב התלקחות. בעת שריפה בבניין השימוש במעלית אסור בהחלט ולכן יש מדרגות חירום. במעליות סגורות במיוחד אלו עם פנלים ממתכת כגון נירוסטה חל איסור על שימוש בטלפון סלולרי, חלל המעלית סגור והמתכת מחזירה את הקרינה לתא הנוסעים בצורה מוגברת, כמובן שהדבר גם עלול להטריד את שאר נוסעי המעלית

 
ילדים מתחת לגיל 14 רשאים לנסוע במעלית בליווי של מבוגר בלבד, חל איסור להשתולל במעלית או לקפוץ בתוך תא הנוסעים, כמו כן חשוב להדריך את משתמשי המעלית כיצד להשתמש נכון במעלית ובכפתורי הבקרה שלה ומה לעשות במצבי חירום.

שיפוץ מעליות בבנייני מגורים

הגעתם למסקנה שיש לבצע שיפוץ מעלית בבניין משותף ? במשק הישראלי יש מספר חברות המתמחות בשיפוץ וחידוש מעליות לכל מטרה ולכל עניין. מכיוון שמעליות חייבות להיות בטיחותיות בראש ובראשנה וצריכות לעמוד בתקנים מחמירים, חשוב לבצע שיפוץ אך ורק על ידי מומחים בתחום. שיפוץ מעלית בבית משותף נעשה בדרך כלל אחת למספר שנים, עקב בלאי והתיישנות, או עקב רצון לשדרג את הבניין וערך הדירות שבו. שדרוג ושיפוץ המעלית יבטיחו איכות גבוהה, מענה בטוח ועמידה בכל התקנים והקריטריונים הנדרשים.

חשוב לכם לשמור על מעלית תקינה ובטוחה לאורך זמן? חברת המרטון G תציע ייעוץ, ליווי ומתן פתרונות פרקטיים ויעילים למעלית הבניין שלכם.. היכנסו לאתר החברה עוד היום ותוכלו להתרשם ממגוון העבודות והדגמים שבשרותינו. לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים או צרו קשר ב – 1800-68-5555

 Contact Us For Your Quote