כך תבטיחו לעצמכם ולשאר דיירי הבניין נסיעה בטוחה במעלית

תקני הבטיחות להתקנה ותחזוקת מעליות מחייבות שכל מעלית בישראל תיבדק על ידי מכון התקנים ותקבל אישור לשימוש בה. התקן מחייב התקנת דלתות מעליות שמונעות הילכדות בתוך תא המעלית, כלומר דלתות שניתן לפתוח מבחוץ או מבפנים בעת תקלה במעלית או הפסקות חשמל. בבניין שגובהו מעל 72 מטר חובה להתקין גנרטור חירום שיפעל באופן אוטומטי בעת נפילות מתח או הפסקות חשמל. בבניינים שמתחת לגובה זה גם מומלץ לשים גנרטור חירום אולם אין חובה לעשות זאת.

 

כדי שהמעליות תפעלנה בצורה בטוחה וחלקה יש לבצע תחזוקה שוטפת ובדיקות תקופתיות כנדרש. כל מעלית דורשת בדיקה תחזוקה אחת לחמישה שבועות. טיפול זה כולל בדיקת תקינות עבודה, בדיקה ויזואלית לשלמות חלקים והחלפת חלקים בלויים, שימון רכיבים נעים, בדיקה לחיבורי חשמל והארקה, בדיקה שהמעלית נעצרת מדויק בכל קומה ופתיחת דלתות, וכמו כן ניקיון של מערכות המעלית והפיר.

שיפוץ מעליות פנים

שיפוץ מעליות אינו מתייחס רק לפן המכני ופעמים רבות השיפוץ מתבצע מסיבות אסתטיות על מנת להקנות לדיירי הבניין ואורחיו תחושת יוקרה ובכך לשדרג את איכות חייהם ואף להעלות את שווי הנכסים בו. שיפוץ מעליות דקורטיבי מעלה את ערך הבניין באופן מידי ואף מקל על ניקיון המעלית ותחזוקתה ובמקביל מבטיח את הבטיחות הרצויה.

חברות מובילות בתחום שיפוץ פנים למעליות יציעו ייעוץ ושימוש חכם בחומרים. למשל שימוש בקירות נירוסטה או פורמייקה דקורטיביים, רצפת שיש אמיתי המותאמת במיוחד למעליות, מאחזי יד איכותיים מנירוסטה, ציפוי דלתות ביטחון בנירוסטה איכותית, מראות קריסטל מלוטשות, מאווררים איכותיים ושקטים במיוחד, מפוחים ברמה גבוהה, תאורת לדים ותאורת חירום מיוחדות ותקניות. מכיוון שישנם הרבה חומרים ופרטים המשתלבים זה בזה וצריכים לתפקד לאורך שנים ובעומסים גבוהים, חשוב לבצע שיפוץ מעליות דקורטיבי עם אנשי מקצוע אמינים ומנוסים לשם כך.

רוצים לשוות למעלית הבניין את המראה האסתטי שבו אתם חושקים? חברת המרטון G תציע ייעוץ, ליווי ומתן פתרונות פרקטיים ואסתטיים למעלית הבניין שברשותכם. היכנסו לאתר החברה עוד היום ותוכלו להתרשם ממגוון העבודות והדגמים שבשרותינו. לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים או צרו קשר ב – 1800-68-5555Contact Us For Your Quote