שדרוג לבניין מגורים קיים

יותר ויותר בעלי נכסים וועדי בתים בבניינים ישנים מעוניינים בשדרוג הבניין וחידושו. המטרה להפוך את הבניין למודרני וליישר קו עם בניינים חדישים ועכשוויים. שדרוג הבניין מגביר את יופיו האסתטי, והופך אותו גם לנעים יותר ואיכותי יותר לדייריו ומבקריו. שדרוג הבניין גם כרוך בדרך כלל בסילוק מפגעים אסתטיים, תיקון צנרות מים וביוב שהתיישנו וטיפול במערכות החשמל והגז. שדרוג שכזה אינו פשוט, אך הוא תורם לבניין גם בפן הבטיחותי. גם תחזוקתו השוטפת של בניין שעבר חידוש קלה ונעימה יותר.

 

שדרוג הבניין יכול להיות חיצוני ולכלול שינויים בחנייה המשותפת, בדרכי הגישה אל הבניין, צביעה חיצונית של הבניין או הוספת אלמנטים דקורטיביים כמו: אבן ירושלמי, או לוחות עץ. שדרוג חיצוני כולל גם טיפול בגינון ובשטח הנראה מסביב לבניין.

שדרוג הבניין יכול להיות פנימי ולכלול שינויים הנראים לעין כגון לובי ומעליות, מחסנים ודלתות כניסה ויכול לכלול שינויים שאינם ניכרים לעין כגון החלפת מערכות מים וביוב, תיקון או החלפה של מערכות החשמל, טיפול באיטום, נזילות מים וכדומה.

שדרוג דקורטיבי למעליות הבניין

במרבית המקרים בהם מחליטים לשדרג את הבניין, מחליטים גם על שדרוג מעליות. מעלית הבניין היא החלק המשותף והמרכזי ביותר, ולכן בעת שיפוץ מבצעים, ובמקביל לשאר העבודות, גם את שדרוג מעלית הנכס. שדרוג יכול להיעשות למערכות המעלית ברמה המכנית ויכול להיעשות בשטחי המעלית הגלויים לעין, כלומר בתא המעלית.

שדרוג דקורטיבי למעליות הוא פעולה נפוצה היום, המביאה אתה הרבה יופי ואסתטיקה לבניין כולו. בדרך כלל כשמחליטים על שיפוץ חיצוני ופנימי לבניין נוצר גם הצורך לשדרג את חלקה הפנימי על מנת ליישר קו עם שדרוג הנכס כולו. רבים מדיירי הבניין שסיימו פרויקטים מסוג זה מרוצים מאוד מהתוצאה, והשדרוג משפיע ישירות על איכות חייהם והנאתם מן הנכס והשימוש בו.

רוצים להעלות את ערך הבניין בו אתם מתגוררים או לשפר את תנאי המחיה שלכם? חברת המרטון G תציע לכם ייעוץ, והכוונה לעיצוב מעלית הבניין באופן פרקטי ואסתטי המשתלב עם הבניין כולו. היכנסו לאתר החברה עוד היום ותוכלו להתרשם ממגוון העבודות והדגמים שבשרותינו. לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים או צרו קשר ב – 1800-68-5555Contact Us For Your Quote