ריצוף המעלית כחלק משדרוגה

חברות בניה וקבלנים רבים מבינים היום שמעלית הבניין היא לב ליבו של המבנה. כל בניין מודרני ויוקרתי מצויד היום בלובי מפואר ובמעלית מפוארת ומרווחת לא פחות. מגדלים ורבי קומות חדישים מתגאים במספר מעליות המסיעים את דיירי הבניין ואורחיהם 24/7.

 

כשמשדרגים את מעלית הבניין בעצם משדרגים את איכות החיים של הדיירים ומעלים את ערך הבניין והדירות. שדרוג פנים למעלית כולל בדרך כלל ריצוף מעלית במגוון של חומרים, החלפת חיפויים לדפנות, החלפת תאורה, לוח בקרה ומקשים ועוד.

שדרוג מעלית יכול להיות פעולה פשוטה יחסית ובתקציב נמוך שתעשה בפרק זמן קצר, ויכול להיות מורכב עד מאוד, בתקציב יקר ובפרק זמן ממושך.

החלפת ריצוף וחיפויים למעליות

מעלית היא בעצם מכונה העובדת כל היום בשינוע אנשים וסחורות בין קומות הבניין ולאורך כל היום. מכונה זו עומדת במשקלים ולחצים במשך זמן ממושך. עקב כך השחיקה והבלאי ניכרים בה לאורך השנים. בנוסף מעבר רהיטים, מוצרי חשמל וציוד גדול כבד פוגע לא פעם בריצוף, בחיפויים ואף בתקרה ובגופי התאורה. לכן החלפת חיפויים הוא עניין שבשגרה. החלפת חיפויים מתייחסת הן לריצוף מעליות והן להחלפת חיפויי ומראות בדפנות המעלית. בנוסף גם ללוחות דקורטיביים בתקרת המעלית, גם לאלו המכילים גופי תאורה אינטגרליים.

ריצוף למעליות נעשה היום במגוון רחב של חומרים החל משיש, דרך פרקט, מתכות מעוצבות, שטיחים ואפילו מדרכי פי.וי. סי. החומר נקבע לפי השימוש במעלית, המראה אותו אנו מעוניינים להקנות לה ולבסוף גם שאלת התקציב מהווה שיקול בבחירת החומר לריצוף. למתעניינים בשדרוג ריצוף מעלית מחיר הוא פרמטר אותו צריך לקחת בחשבון. באותו אופן מחליטים גם לגבי החיפויים בקירות המעלית, אלה שבהם מקובל להניח מראות, עצים שונים ואפילו נירוסטה.

תרצו לשפץ או לשדרג את מעלית הבניין? חשוב לכם לעלות ולרדת בחלל נקי ואסתטי? חברת המרטון   Gמציעה לכם ייעוץ מקצועי ודגמי מעליות פרקטיים ויוקרתיים המתאימים לכל תקציב. היכנסו לאתר החברה ותוכלו להתרשם ולבחור את המעלית הנכונה ביותר עבורכם. לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים או צרו קשר ב – 1800-68-5555

 Contact Us For Your Quote