ליהנות מפרטיות מלאה

ישראלים רבים, המתגוררים בבתים משותפים, משלבים לא אחת מעלית פרטית, המובילה אותם ישירות לדירתם. מעליות פרטיות אינן רק נחלתם של העשירים או של אלה המתגוררים בבתים פרטיים גדולים, אלא יכולות גם לשמש את הדיירים בבניינים משותפים. שילוב של מעלית פרטית בבית משותף מצריך התייחסות ללא מעט פרמטרים, הן כאלה הקשורים לתחזוקתה השוטפת של המעלית והן לעיצובה.

 

לדאוג לכל מה שצריך

המעוניינים להתקין מעלית פרטית בבניין משותף מתלבטים לא אחת בדגם המעלית ובעיצוב שלה. מסוגננת ויפה ככל שתהיה, אם המעלית איננה פרקטית עבור אותם אלה, שמשרתת, הרי שאיננה מצדיקה את בנייתה. יחד עם זאת, ישנם לא מעט מצבים שפרקטיות וסטייל אינם הפרמטרים העיקריים כי אם פרטיות מלאה, שבה מעוניינים הדיירים. באמצעות המעלית הפרטית יכולים הדיירים להגיע ישירות לדירתם ומבלי שיצטרכו לחלוק אותה עם דיירים אחרים וכדי שיוכלו לשלוט באפשרות לבחור למי להתיר לעלות לדירתם ולמי לא.

המעלית הפרטית, כאשר מתגוררים בבניין משותף, מאפשרת פרטיות מלאה אך מצריכה גם לא מעט תחזוקה. עם השנים הופכת המעלית לבלויה יותר ומגיע הזמן לשדרגה ולשפצה. ניתן כיום לעשות זאת בעזרתן של חברות, המתמחות בשיפוצי מעליות פרטיות בבניינים משותפים או בכל מבנה אחר ולהשיב למעלית הישנה את הזוהר ואת היופי שאיבדה. מעלית מתוחזקת ויפה נעימה הרבה יותר לנוסעים בה ובייחוד כאשר מדובר במעלית פרטית המשרתת את דיירי הבית לא מעט.

כמובן שחשוב לדאוג לעצב אותה מחדש כהלכה ולהתאים את עיצובה לסגנון הכולל של הבניין. למתלבטים באילו שדרוגים לבחור, כדאי מאד לבקר בבניינים משותפים אחרים, היכן שמותקנות מעליות פרטיות, ולבדוק את העבודה שבוצעה בשטח. כך אפשר להתרשם כהלכה גם ממידת מקצועיותה של אותה חברה שביצעה זאת ומהתוצאות שהתקבלו בתום העבודה.

רוצים לשפץ את המעלית הפרטית שלכם? חברת המרטון G היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. היכנסו לאתר החברה עוד היום ותוכלו להתרשם ממגוון העבודות והדגמים שבשרותינו. לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים או צרו קשר ב – 1800-68-5555Contact Us For Your Quote