שילוב בין פרקטיות לעיצוב נכון של מעלית

ישנן דגמים שונים ומגוונים מאד של מעליות מעוצבות. את המעליות האלו ניתן לפגוש בבתי יוקרה מסוגננים ומושקעים מאד וגם בבתים משותפים פשוטים. יותר ויותר ישראלים מבינים את חשיבות השילוב הנכון בין הפרקטיות לסטייל, בכל הקשור למעליות, ודואגים להשקיע לא מעט כסף כדי לשדרג את המעלית שבבניין או במבנה שבו הם מתגוררים.

 

מבחר של עיצובים

מעליות מושקעות, מעוצבות ויפות משוות למבנה כולה מראה מוצלח הרבה יותר וכאשר ישנו דגש גם לפן הפרקטי מתקבלת מעלית המסוגלת לשרת את הנוסעים בה כהלכה. שילובים של ציפויים שונים שניתן לתחזק ולנקות בקלות, שילובים של מראות מסוגננות מלוטשות ורצפות שיש יפות, כל אלה יוצרים את המראה הנכון של המעלית, המהווה לא אחת כמעין אלמנט עיצובי בבניין, בדומה לכל השאר.

בעוד שבעבר היו מקובלות מאד המעליות הסטנדרטיות והדגש העיקרי ניתן לפרקטיות עצמה, הרי שכיום הסיפור הוא אחר והעיצוב מקבל תפקיד חשוב לא פחות. זכוכית, פורמייקה וחומרים נוספים לוקחים חלק במעליות המשודרגות של היום ובשילוב עם צבע וגם סטייל מעודכן מתקבלת התוצאה הרצויה.

הטא’ץ העיצובי הנדרש

מעלית מעוצבת ותקינה יכולה לעשות את כל ההבדל בין בניין מושקע ויפה לכזה שפחות. את המעליות אנו פוגשים לרוב כבר עם הכניסה לבניין וכשהן משודרגות ונותנות תחושת בטיחות ונוחות הנסיעה בהן נעימה הרבה יותר והתפיסה שלנו לגבי הבניין משתנה. יוקרתי ומושקע ככל שיהיה אותו בניין, אם המעלית שבו איננה כזו, הרי שאין טעם להמשיך לתחזקו ולהשקיע לא מעט כסף בכך. המעלית משמשת כחלק בלתי נפרד מהאלמנטים שבו ויש להקפיד לתחזק אותה כהלכה לאורך כל השנה. את המעליות הישנות מומלץ לשדרג ולשפץ, הן כדי להחזיר להן את המראה היפה והן כדי לוודא שהן עדיין בטוחות לנסיעה.

חשוב לכם שהמעלית בבניין בו אתם מתגוררים תמשוך את העין ותשאיר רושם טוב על הנוסעים בה? חברת המרטון G היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. היכנסו לאתר החברה עוד היום ותוכלו להתרשם ממגוון העבודות, העיצובים והדגמים שבשרותינו. לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים או צרו קשר ב – 1800-68-5555Contact Us For Your Quote