להכניס את היוקרה הביתה

מחירי הנדל”ן בישראל עולים בהתמדה, ויחד איתם גדל הביקוש למגדלי יוקרה ולדירות בסטנדרטים גבוהים. מרבית מגדלי הדירות החדישים בישראל מציעים לובי גדול ומפואר, ככניסה מרשימה לבניין. בהמשך הלובי מגיעים אל חדר מעליות מושקע המציע מספר מעליות מרווחות ומושקעות. הפאר וההדר במעליות אלו ניכר גם לעינו של האדם שאינו מבין את רמת הדיוק והמקצועיות הנדרשים על מנת להגיע לחלל מעלית מרווח ויוקרתי מעין זה.

 

כיום בנייני מגורי מודרניים מתגאים כבר בשלב המפרט הטכני של הבניין, עוד טרם המכירות, בלובי הבניין, במספר החניות ובמספר המעליות, מהירותן וגודלן. ככל שהבניין גבוה יותר ובעל דירות רבות יותר, יציע הבניין מספר רב יותר של מעליות, מעליות גדולות וגם מהירות יותר. מגדלי יוקרה יציעו בהתאמה מעליות יוקרתיות ומושקעות מאד, המכניסות את הסטייל הרב ישירות אל הבניין. מכיוון שחדר המעליות הוא לב ליבו של המבנה ועל מנת לתת לבניין צביון מפואר ולייצר חוויית נסיעה מעולה, קבלנים ובעלי בניין המעוניינים להשקיע בכל הקשור להקמת מעלית מחיר גבוה נלקח בחשבון על מנת להגיע לתוצאה מרשימה.

חומרים עיקריים במעליות יוקרה

כדי ליהנות מהתוצאות הרצויות ולחוויית נסיעה במעלית יוצאת דופן, יש להשקיע בתכנון קפדני ונכון, לבחור לכל חלק ואזור במעלית את החומר הנכון, כך שהתוצאה תהיה הרמונית והחומרים השונים ישתלבו זה בזה באופן מושלם. המחפשים מידע בנושא שדרוג מעליות מחירים ועוד יגלו אינספור של חומרים שימושיים ושילובים ביניהם היוצרים מרקמים וטקסטורות נעימות למראה.

מעליות יוקרה מורכבות מרצפה מפוארת בדרך כלל, שיש או פרקט מיוחדים. קירות מפוארים המשלבים פורמייקה, נירוסטה ומראות יהוו גם הם חלק מכך. תקרה מפוארת המכילה גופי תאורה מסוגננים מאד, מערכות סינון ואוורור יעילות ואפילו מערכות להתזת ריח נעים יהיו פרמטרים שישולבו גם כן.

חושבים שהגיע הזמן לחדש לשפץ או לרענן את פנים המעלית שבבניין שלכם? בניתם בניין יוקרתי ואתם רוצים להקים בו מעלית הולמת? חברת המרטון   Gמציעה לכם ייעוץ מקצועי לשיפוץ מעליות מחומרים מעולים ויוקרתיים שיכניסו את היוקרה הביתה. היכנסו לאתר החברה ואנו נסייע לכם למצוא את חלל המעלית המתאים ביותר עבורכם. לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים או צרו קשר ב – 1800-68-5555Contact Us For Your Quote