שמירה על ניקיון ואסתטיקה בתא המעלית

בשל הביקוש לערים גדולות ומרכזיות, ובשל ניצול טוב יותר של מאגר הקרקעות ההולך ומצטמצם בישראל, המדינה והרשויות מעודדות בניה לגובה ולכן רובנו גרים בבניינים משותפים. אסתטיקה ואיכות חיים הולכים יחד ושמירה עליהם יחד עם ניקיון מקנה לנו איכות חיים טובה ובריאה יותר.

 

חלקו החיצוני של הבניין, יחד עם השטחים המשותפים לכל דייריו הכוללים את הלובי, המעליות חשובים לנו ומרביתנו עושים מאמצים לשמור אותם נקיים ויפים לטובת כלל הדיירים. ניקיון ותחזוקה של חלל הבניין והמעלית הם עניין שבשגרה ורבים הבניינים שמעסיקים חברת ניקיון או מנקה שמנקה את החללים המשותפים אחת לשבוע או יותר.

מכיוון שחלל המעלית בדרך כלל מורכב ממספר רב של חומרים, מומלץ להתאים לכל אלמנט במעלית את החומר או תכשיר הניקיון המתאים לו: לדוגמה עם הריצוף עשוי משיש מומלץ להשתמש בחומר ניקוי השומר על השיש ועל הברק שלו לאורך זמן. את המראות מומלץ לנקות בנוזל הברקה לחלונות ומראות. לנירוסטה יש חומר ייעודי המסיר ממנה שומנים ושומר על הברק הטבעי שלה.

לדאוג לרצפה מתוחזקת ויפה

החלפת ריצוף למעליות אינו פשוט והוא דורש ידע מקצועי ושימוש בריצוף ייעודי. בניגוד לריצוף של חלל למגורים, ריצפת המעלית היא דקה יחסית ולא מבוצע בה ריצוף על מצע חול ובהדבקה עם טיט רגילה. ריצוף לחדרי מעליות יכול להיעשות מחומרים שונים שהמכנה המשותף להם הוא חוזק ועמידות לאורך שנים. החלפת ריצוף מעליות מתבצעת אחת לכמה שנים או לפי הצורך בעת בלאי עקב שברים או שימוש לא סביר. חברות מובילות מחזיקים ברצפים המומחים בריצוף ספציפי למעליות.

חושבים שהגיע הזמן לחדש או להחליף את הריצוף במעלית הבניין שלכם? חשוב לכם שהעבודה תבוצע עלי ידי צוות מיומן ומקצועי? חברת המרטון   Gמציעה לכם ייעוץ מקצועי לריצוף מעליות מחומרים שונים ועמידים לאורך שנים. היכנסו לאתר החברה ואנו נסייע לכם למצוא את חלל המעלית המתאים ביותר עבורכם. לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים או צרו קשר ב – 1800-68-5555Contact Us For Your Quote